Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przekazywania mi dopasowanych do moich potrzeb informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, Internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. 2018 poz. 1954 z póź.zm.) od Fincapital Sp. z o.o. i Ducatos Sp. z o.o. w postaci kontaktu telefonicznego oraz wysyłanych wiadomości SMS w trakcie trwania umowy, a także po jej zakończeniu.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z ofertą Kuki.pl, dostawać informacje o promocjach i konkursach, zachęcamy do wyrażenia powyższej zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie po zalogowaniu do panelu Klienta, wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego na podstawie takiej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie do odwołania powyższych zgód. Przyjmuję do wiadomości, że odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Administratorem danych osobowych są Ducatos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa – Pożyczkodawca oraz Fincapital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa – Pośrednik, które zawarły umowę o Współadministrowaniu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Klauzuli informacyjnej oraz Polityka Prywatności i Wykorzystania Plików Cookies.