Zalety Kuki.pl


Dlaczego pożyczka od Kuki.pl jest atrakcyjna?

 

Nasza oferta została stworzona byśmy natychmiast mogli Ci pomóc, gdy potrzebujesz gotówki. Brak pieniędzy na nieoczekiwane wydatki? Skontaktuj się z nami!

Zobacz dlaczego warto wybrać pożyczkę w Kuki.pl:

Pierwsza Promocyjna Pożyczka z RRSO 0%

 

Jeśli jesteś nowym klientem Pierwszą Promocyjną Pożyczkę od 200 do 5.000 zł na okres od 1 do 30 dni dostaniesz za 0 zł. Bez prowizji, bez odsetek, bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać z tej opcji wystarczy, że oddasz pożyczkę w terminie.

Uzyskanie pożyczki jeszcze nigdy nie było tak proste

 

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć za pośrednictwem strony internetowej. Dla Twojej wygody w Kuki.pl gwarantujemy minimum formalności, bez zbędnych dokumentów.

Pieniądze nawet w 15 minut

 

Potrzebujesz gotówki na już? Zweryfikujemy Twój wniosek w ciągu kilku minut. Ponadto posiadając rachunek bankowy w jednym z banków z którymi współpracujemy, otrzymasz gotówkę na Twoje konto nawet w 15 minut od momentu podjęcia pozytywnej decyzji pożyczkowej. Jeśli posiadasz rachunek w innym banku pieniądze otrzymasz zgodnie z harmonogramem sesji bankowych. Pożyczki udzielane są w godzinach naszej pracy a na ich wypłatę mogą mieć wpływ godziny pracy banków, z którymi współpracujemy (przerwy techniczne banków).

 

Tania pożyczka

 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Kuki.pl daje gwarancję niskich opłat oraz brak ukrytych kosztów. Nasza pożyczka jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku pożyczek gotówkowych.
 

Infolinia - jesteśmy dla Ciebie

 
Jeśli masz jakieś pytania nasz zespół jest do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami drogą mailową lub dzwoniąc na infolinię. Zależy nam na długotrwałej współpracy z każdym klientem dlatego nasi konsultanci dołożą wszelkich starań by znaleźć dla każdego z nich bezkonkurencyjną ofertę.
 

Problem ze spłatą?

 
Wiemy, że niekiedy czas przewidziany na spłatę może być zbyt krótki by uregulować zobowiązania. Dajemy możliwość nawet dwukrotnej prolongaty na 7, 14 lub 30 podczas pierwszej pożyczki oraz jednokrotnego w przypadku każdej kolejnej.